NORD Drivesystems

Wspólnie możemy więcej

Firma Getriebebau NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej - dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

News and Announcements

Silniki „szyte na miarę” dla wypełnienia rozmaitych zapotrzebowańNORD konfiguruje modele silników do różnych zastosowań

2015-04-23

Demonstrując bogate know-how w produkcji silników specyficzne dla zastosowań przemysłowych i nie tylko, NORD DRIVESYSTEMS zaprezentowało w czasie targów w Hannover 2015 szereg konfiguracji napedowych. Model przekrojowy silnika IE2 pokazał konstrukcję i zastosowane rozwiązania dla pracy w niskiej temperaturze do - 40 ° C.


NORD Chiny obchodzi 10-lecieGłówne centrum dystrybucyjne z dużym tempem wzrostu

2015-05-11

NORD (Chiny) Power Transmission, Ltd. świętuje dziesięć lat sukcesów w biznesie, czyniąc rok 2015 podwójną rocznicą dla firmy NORD DRIVESYSTEMS Group, która powstałą pół wieku temu w 1965 roku.

Nowe możliwości elektroniki napędowej NORD Zintegrowana funkcjonalność PLC dzięki nowemu procesorowi sterującemu i rozbudowie oprogramowania

2015-05-05

Dzięki możliwościom zintegrowanego z przetwornicą częstotliwości sterownika programowalnego technika napędowa NORD uzyskała status w pełni programowalnego systemu napędowego.

Skuteczna i ekonomiczna ochrona przed korozją: NSD tupH - zabezpieczenie antykorozyjne aluminium

2014-11-27

NORD DRIVESYSTEMS oferuje teraz napędy aluminiowe całkowicie odporne na korozję dzięki zastosowaniu zabezpieczenia antykorozyjnego NSD tupH. Motoreduktory otrzymują w ten sposób gładką, bardzo twardą powierzchnię, która w przeciwieństwie do malowania, jest odporna na uderzenia i zadrapania. Napędy są sprawdzone w aplikacjach o atmosferze morskiej.

Nowa odsłona www.nord.pl na urządzenia mobilne

Nowa odsłona www.nord.pl z optymalną funkcjonalnością - także na urządzeniach mobilnych

2014-04-29

Teraz wszystko na temat technologii napędowej w jednym palcu: strona internetowa NORD DRIVESYSTEMS została odświerzona dzięki nowemu wyglądowi i zwiększonej funkcjonalności na urządzeniach mobilnych. Na www.nord.pl użytkownicy ze wszystkich sektorów przemysłu znajdą odpowiednie rozwiązanie napędowe do każdej aplikacji. Informacje o produkcie, projekty referencyjne i sekcja pobierania są starannie zaprojektowane do działania na komputerach, tabletach i smartfonach.

Hannovermesse

Hannovermesse

2015-04-13 – 2015-04-17

Hannover, Germany
Zapraszamy do Nuremberg na nasze stoisko. Czekamy tam na odwiedzających licząc na interesujące rozmowy.Jest to idealna okazja, aby spotkać specjalistów z różnych dziedzin w celu omówienia najlepszych rozwiązań dla swoich aplikacji.


Nordakademie/ Tag der offenen Tür

2015-06-06 – 2015-06-06

Elmshorn, Germany

AAAE Conference

AAAE Airport Show

2015-06-07 – 2015-06-10

Philadelphia, PA, United States

nur nachrichtlich

Manufacturing Surabaya

2015-06-10 – 2015-06-13

Surabaya, Indonesia