NORD Drivesystems

Wspólnie możemy więcej

Firma Getriebebau NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej - dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

News and Announcements


Rekordowej wielkości przekładnia przemysłowa w obudowie jednoczęściowej

2014-12-10

NORD DRIVESYSTEMS zaprojektował przekładnię przemysłową zdolną do przeniesienia momentuobrotowego o wysokości 240.000 Nm z różnymi funkcjami specyficznymi dla aplikacji do kopalni w Maroko. To do tej pory jest to największy system z przekłądnią w jednoczęściowym korpusie. NORD jest światowym liderem w tej technologii.

Skuteczna i ekonomiczna ochrona przed korozją: NSD tupH - zabezpieczenie antykorozyjne aluminium

2014-11-27

NORD DRIVESYSTEMS oferuje teraz napędy aluminiowe całkowicie odporne na korozję dzięki zastosowaniu zabezpieczenia antykorozyjnego NSD tupH. Motoreduktory otrzymują w ten sposób gładką, bardzo twardą powierzchnię, która w przeciwieństwie do malowania, jest odporna na uderzenia i zadrapania. Napędy są sprawdzone w aplikacjach o atmosferze morskiej.

Nowa odsłona www.nord.pl na urządzenia mobilne

Nowa odsłona www.nord.pl z optymalną funkcjonalnością - także na urządzeniach mobilnych

2014-04-29

Teraz wszystko na temat technologii napędowej w jednym palcu: strona internetowa NORD DRIVESYSTEMS została odświerzona dzięki nowemu wyglądowi i zwiększonej funkcjonalności na urządzeniach mobilnych. Na www.nord.pl użytkownicy ze wszystkich sektorów przemysłu znajdą odpowiednie rozwiązanie napędowe do każdej aplikacji. Informacje o produkcie, projekty referencyjne i sekcja pobierania są starannie zaprojektowane do działania na komputerach, tabletach i smartfonach.

Inteligentny napęd IP69K

Inteligentne napędy IP69K do pomp i przenośników pracujacych w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, oraz spożywczym

2014-04-29

NORD DRIVESYSTEMS dostarcza wysokosprawne jednostki napędowe dla dynamicznego sterowania prędkością i automatycznego sterowania procesem w urządzeniach, które muszą być regularnie czyszczone wysokociśnieniowymi dyszami parowymi. Opracowanie spełnia surowe wymogi higieny dzięki stopniowi ochrony IP66/IP69K, silnikom bez użebrowania z nabudowaną przetwornicą częstotliwości. Są dostępne w przedziale mocy znamionowej od 0,37 .. 1,1 kW.

Hannovermesse

Hannovermesse

2015-04-13 – 2015-04-17

Hannover, Germany
Zapraszamy do Nuremberg na nasze stoisko. Czekamy tam na odwiedzających licząc na interesujące rozmowy.Jest to idealna okazja, aby spotkać specjalistów z różnych dziedzin w celu omówienia najlepszych rozwiązań dla swoich aplikacji.


Chemtech

2015-01-28 – 2015-01-31

Mumbai, India

LogiMat

2015-02-10 – 2015-02-12

Stuttgart, Germany

GEAPS

2015-02-21 – 2015-02-24

St. Louis, Missouri, United States